۲۰۱۹-bmw-m2-competition-02
جهان خودرو صنعت . نوآوری مجله حودرو یدکجو 

خودروی بی نظیر اروپایی ب‌ام‌و M2 کامپتیشن جدید می باشد

۲۰۱۹-bmw-m2-competition-02
۲۰۱۹-bmw-m2-competition-02

قیمت و مشخصات ب‌ام‌و M2 کامپتیشن جدید

بله قطعاً خریداران می‌توانند یک ب‌ام‌و M2 کارکرده را بخرند اما چرا وقتی می‌توانید مدل جدید کامپتیشن را بخرید پول خود را صرف خرید نسخه‌ای کم‌توان‌تر کنید؟ پیشرانه ۶ سیلندر بای توربوی گرفته شده از M3 و M4 قدرت ۴۰۵ اسب بخاری داشته و به‌صورت استاندارد به یک گیربکس ۶ سرعته دستی متصل شده است. شما می‌توانید این نسخه را با قیمت ۵۸۹۰۰ دلار بخرید اما واضح است که انتخاب آپشن ها باعث افزایش قیمت می‌شود.

BMW_M2_Competition_2019
BMW_M2_Competition_2019

اولین ویژگی سفارشی این خودرو رنگ بدنه است. M2 کامپتیشن به‌صورت استاندارد با رنگ سفید آلپاین عرضه می شود اما چهار رنگ سفارشی مشکی، آبی، نقره‌ای و نارنجی نیز در دسترس هستند. دو نوع رینگ نیز با اندازه‌های ۱۹ اینچی در دسترس هستند که هزینه‌ای را شامل نمی‌شوند.

BMW_M2_Competition_2019
BMW_M2_Competition_2019

در کابین M2 کامپتیشن شاهد پوشش چرم داکوتای مشکی استاندارد با دوخت‌های آبی یا نارنجی و تریم مشکی براق با عناصر کرومی و فیبر کربنی هستیم. از نظر پکیج‌ها باید به پکیج اجرایی ۱۲۰۰ دلاری اشاره کرد که دارای تجهیزاتی همچون شارژ بی‌سیم و وای فای هات اسپات، اطلاعات محدودیت سرعت، چراغ‌های جلوی کاملاً LED و نوربالای خودکار می‌باشد.

BMW_M2_Competition_2019
BMW_M2_Competition_2019

آپشن های فوق‌العاده زیادی برای این محصول ب‌ام‌و تدارک دیده نشده اما آن‌هایی هم که در دسترس هستند گران به نظر می‌رسند. مونروف قیمت ۱۰۵۰ دلاری داشته درحالی‌که پکیج M راننده متشکل از کلاس یک‌روزه رانندگی پرفورمنس با مربی ۲۵۰۰ دلار قیمت دارد. همچنین گیربکس دوکلاچه ۷ سرعته نیز بهای قابل‌توجه ۲۹۰۰ دلاری را نشان می‌دهد. نهایتاً باید به پوشش مرکزی رینگ‌ها با لوگوی ب‌ام‌و M اشاره کنیم که ۲۰ دلار به قیمت خودرو می‌افزاید.

با سفارش تمامی آپشن های جانبی قیمت یک دستگاه ب‌ام‌و M2 کامپتیشن به ۶۷۱۲۰ دلار می‌رسد که شامل ۹۹۵ دلار هزینه تحویل نیز می‌باشد.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید