free.delivery2

ارسال رایگان کالا به سراسر ایران

با یاری خداوند و همراهی شما عزیزان از امروز ،۱۳۹۷/۰۱/۱۵ کلیه سبدهای خرید با مبلغ بالای ۲۰۰ هزار تومان به سراسر ایران بصورت رایگان ارسال خواهند شد. در صورت سبک وزن بودن کالا

لازم به ذکر ارسال رایگان از نوع پست سفارشی میباشد که معمولا بسته به مسافت و شهرستانها از ۳ الی ۷ روز زمان میبرد ولی با تغییراتی که در سیستم بوجود آمده ارسالها خیلی سریعتر صورت میگیرند.با این وجود عزیزانی که در دریافت کالا عجله دارند میتوانند با پرداخت هزینه گزینه پیشتاز کالای خود را سریعتر دریافت کنند.

مورد بعدی کالای سنگین است که شامل : دفرانسیل،گربکس،جعبه فرمان،جعبه دنده،اکسل،نیم تور،موتور کامل،اطاق و قطعات بزرگ خودرو  میشوند.این کالاها بدلیل ارسال از طریق باربری شامل ارسال رایگان نمیشوند.

بدلیل سود بسیار پایینی که بر روی کالاها در نظر گرفته ایم شاید نتوانیم تخفیف های نجومی و عوام فریبانه مانند برخی سایتها ارئه دهیم ولی با مقایسه قیمتها کاملا این امر برایتان روشن میشود که فروش ما مستقیم و قیمتهای بانه کالا منصفانه است.

امیدواریم با همراهی شما عزیزان بیش از پیش کیفیت خدمات بانه کالا را بالا ببریم و بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم.

کد ارسال رایگان دستچین‌ زیر ۱۰۰ هزار تومان

در این لیست کالاهایی با قیمت کمتر از ۱۰۰ هزار تومان معرفی شده اند که با استفاده از کد پایین به صورت رایگان ارسال خواهند شد. وجود هر یک از این کالاها در هر سبد خرید، منجر به ارسال رایگان آن سبد خواهد شد.     Code : Freedelivery-1388