اپلیکیشن حرفه ای مدیریت اتومبیل اندروید نسخه حرفه ای و کامل برنامه Drivvo – Car management / Gas log / Mileage Log

lifan-620-motor-1600 خودرو

Drivvo – Car management / Gas log / Mileage Log Full عنوان یک اپلیکیشن کامل و بی نقص برای مدیریت هزینه ها و یا فعالیت های اتومبیل مخصوص اندروید می باشد که توسط Drivvo توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است.

این برنامه با ذخیره تمامی اطلاعات مربوط به خودرو کمک می کند تا یک مدیریت هوشمندانه را بدون کاستی تجربه کنید و در هر زمانی به گزارشاتی کامل دسترسی داشته باشید. تمامی هزینه های مربوط به ماشینتان در این نرم افزار ثبت می شود و کمک می کند تا بدانید خودروتان به چه میزان از بودجه شما را مصرف می کند! به محض نصب برنامه تمامی مسافت های پیموده شده ذخیره می شوند و می توانید در هنگام رانندگی سرعت واقعی را مشاهده نمایید. تمامی قابلیت های این استارت اپ تنها به سیستم های مدیریتی محدود نمی شود ، زیرا تنها با برقراری دسترسی خود به اینترنت قادر به مشاهده نزدیک ترین پمپ های گاز و بنزین بر روی نقشه های آنلاین هستید. اگر خودرو شما به تعمیرات خاصی نیاز دارد تنها کافیست تا یادآور مورد نظرتان را ایجاد کنید و مطمئن باشید که زمان تعمیرات به شما گوش زد می شود. برنامه فوق دارای امکانات متنوعی است که در ادامه مطلب به آن ها اشاره خواهیم کرد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه اندروید :

کیلومتر شمار حرفه ای با ثبت تمامی مسیر های پیموده شده

مدیریت کامل سوخت با گزینه های پیشرفته

پشتیبانی از ضبط خدمات، هزینه ها و هر نوع اطلاعاتی

محاسبه میزان مصرف گاز در واحد های مختلف

یادآوری های پیشرفته برای جلوگیری از هر گونه خسارتی

نمودار های نمایش دهنده مصرف سوخت

دسترسی به نمودار هایی متنوع در حالت های گوناگون

مشاهده نزدیک ترین ایستگاه سوخت بر روی نقشه

نمایش اطلاعات مربوط به قیسمت های مختلف در واحد های گوناگون

پشتیبان گیری از اطلاعات در سرور های ابری

همگام سازی داده ها بین دیوایس های خود

اپلیکیشن Drivvo – Car management / Gas log / Mileage Log با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی متنوع توانسته است با بیش از یک میلیون دانلود از سراسر جهان امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه این برنامه را از دیتابیس عظیم سایت فارسروید دریافت نمایید ؛ در نسخه ما همه قابلیت ها به صورت رایگان در دسترس اند .

دانلود Drivvo – Car management / Gas log / Mileage Log

اندروید مورد نیاز : ۴٫۰٫۳ و بالاتر

hamid
ارسال دیدگاه