lifan-620-motor-1600 خودرو

با وجود نصب دزدگیر خودرو و فعال شدن آژیر هنگام تکان دادن و دست زدن به درب ماشین امکان غیرفعال کردن دزدگیر وجود دارد در صورتی که دستگاه های ردیاب خودرو به صورت مخفیانه نصب می‌شوند و کسی بغیر از مالک خودرو از نصب این دستگاه مطلع نیست و به صورت آنلاین امکان پیدا کردن و موقعیت دقیق ماشین وجود دارد

15 آبان 1399
بیشتر
خودرو-سواری-ario-s300-zotye-z300

  انواع ردیاب خودرو و اشخاص با پیشرفت های تکنولوژی و تقاضای افراد جهت استفاده از ابزارهای امنیتی قوی تر جهت خودرو و یا استفاده های شخصی، انواع ردیاب ها تهیه شدند و در حال فروش می باشند. در ایران نیز این مسیر راه درستی را در پیش گرفته است.

15 آبان 1399
بیشتر
Great Wall Voleex C30 8 300x300 - ردیاب ماهواره‌ای خودرو چیست و نحوه ساخت ردیاب؟

ردیاب ماهواره‌ای خودرو چیست؟

ردیاب ماهواره‌ای خودرو چیست و چه کارایی هایی دارد از سوالاتی است که قصد داریم در این مقاله در مورد آن صحبت نماییم. ردیاب های ماهواره ای خودرو هم  نیروی خود را از راه وصل شدن به سیستم برق خودرو و یا باتری داخلی شارژی تامین خواهند کرد. دستگاه های ردیاب ماهواره ای نیز مانند سیستم های ردیاب دارای جی پی اس می توانند تبادل سیگنال با یکدیگر داشته باشند.

15 آبان 1399
بیشتر
فنی باتری ماشین 300x300 - فرآیند تعویض باتری خودرو و تحویل داغی باتری ماشین

با باتری قدیمی ماشین ( داغی باتری ماشین ) چکار کنیم ؟
با توجه به قوانین دفع زباله، یک باتری ماشین قدیمی ( داغی باتری ماشین ) که دیگر قابل استفاده نیست، نمی تواند با ضایعات خانگی یک جا قرار گیرد و دفع شود. باتری ماشین برای محیط زیست مضر است و تهدیدی برای سلامتی انسان است. به همین دلیل مهم است که قوانین خاصی را برای دفع باتری های خودرو دنبال کنید.

4 آبان 1399
بیشتر
باتری چگونه کار می کند

باتری ماشین چه مدت عمر میکند؟
اکثر تولید کنندگان باتری ماشین میگویند ۲ تا ۳ سال باتری عمر میکند. به طور متوسط، عمر مفید باتری های مدرن ۲تا۳ سال است. با این حال، اگر ماشین به درستی نگهداری شود، عمر باتری می تواند۴ تا ۵ سال هم برسد. عمر باتری به چه چیزهایی بستگی دارد؟ چه کارهایی باعث افزایش عمر باتری میشود ؟ چه چیزهایی از باتری ماشین باید بررسی شود ؟

4 آبان 1399
بیشتر
کابل باطری به باطری

برای صرفه جویی در هزینه هایتان میتوانید باتری را شارژ کنید تا چند سال دیگر از آن استفاده کنید.
راحت ترین و بهترین راه زمانی که باتری ماشینتان عمرش تمام شده ، خرید باتری ماشین جدید است .
یک دستگاه شارژر برای باطری ماشین ، دستگاهی ارزان قیمت اما بسیار مفید است که به شما کمک می کند باتری را شارژ کنید. آیا میخواهید بدانید یک دستگاه شارژ، باطری ماشین را چگونه شارژ می کند؟ پس با ما این مقاله را بخوانید.

4 آبان 1399
بیشتر
0006335  405 1 300x300 - راهنما خرید بهترین باتری برای خودرو شما

راهنما خرید باتری ماشین روزی که ماشینتان استارت نخورد و روشن نشود بهترین زمان برای خرید باتری ماشین جدید است. طبق تحقیقات متخصصان باتری ماشین ، دقیقا اکثریت صاحبان ماشین همین کار را انجام می دهند.

4 آبان 1399
بیشتر
باطری پلاستیکی AMG 300x300 - هفت نکته برای افزایش عمر باتری ماشین خودرو

۷ نکته برای افزایش عمر باتری ماشین
فروش انواع باتری ماشین کره ای ، جریان کشی برق خودرو ، باتری پژو ۲۰۶
میانگین عمر باتری های خودرو و ۷ نکته تاثیر گذار برای افزایش عمر باتری ماشین شما

4 آبان 1399
بیشتر
باتری چگونه کار می کند

بازتاب‌ها راهی برای باخبر کردن نرم افزارهای قدیمی‌تر وبلاگ‌نویسی هستند، در مورد این که شما به آن‌ها در نوشته خود پیوند داده اید، . اگر شما به سایت‌های وردپرسی ارجاع می‌دهید،‌ آنها به صورت خودکار توسط پینگ از این کار شما باخبر می‌شوند، نیاز به کار دیگری نیست.

4 آبان 1399
بیشتر
باطری فلزی AMG 300x300 - مشکلات رایج که در باتری ماشین ممکن است با آن مواجه شوید

۸ مشکل رایج که در باتری ماشین ممکن است با آن مواجه شوید
بیشترین اختلال و مشکل در مدل باتری های فلت یا همان باتری های تخت اتفاق می افتد
هشت دلیل عمده برای اینکه چرا باتری ماشین یکباره از کار می افتد

4 آبان 1399
بیشتر
علاقه مندی ها 0
مقایسه