قوانین استفاده از خدمات فروشگاه یدک جو

کاربر گرامی لطفا جهت استفاده درست از سایت مطالب زیر را مطالعه کنید

ثبت سفارش از سوی باید از سوی خریدارانی باشد که محدوده جغرفیایی جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشند و مشتریان از کشور های خارجی باید قبل از ثبت سفارش به پشتیبانی اطلاع دهند

کلیه قطعات و خدمات ارائه شده مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشند.

مشتریانی که مایل هستند قوانین نحوه خرید ، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … می بایست همین صفحه را پیگیری نمایند.

مشتریان و کاربران سایت موظف هستند مشخصات خود را در قسمت ثبت نام به صورت کامل و درست تکمیل کنند.(عواقب مغایرت اطلاعات کاربر به عهده ایشان میباشد)

راه های ارتباطی

از طریق ایمیل رسمی یدک جو به آدرس : ایمیل

pouryavivaz@gmail.com

hrn4716@gmail.com

امکان تغییر آدرس ایمیل وجود دارد لطفا قبل از هر ارتباط از آخرین آدرس موجود در این صفحه استفاده کنید

از طریق برقراری ارتباط تلفنی با خطوط ذیل :
۵۶۸۸۵۳۷۳ – ۰۲۱

۰۹۱۰-۹۵۴۲۰۲۵

۰۹۱۲-۴۲۸۱۴۷۱

تلگرام :

@POURYAM

آخرین اخبار سایت از طریق کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام به اطلاع کاربران سایت میرسد:

ثبت سفارش

تمامی سفارشات ثبت شده در اولین روز کاری ارسال خواهد شد و کد پیگیری به مشتریان دادع میشود (روزهای کاری یعنی شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات رسمی در ایران)

متوانید بصورت ۲۴ ساعته در سایت سفارشات خود را ثبت نمایید

پس از ثبت سفارش توسط مشتری ، کارشناسان سایت با برقراری تماس تلفنی با شماره تلفن ثبت شده هماهنگی های لازم را با خریدارجهت ارسال آن محصول را با وی به عمل می آورند. یدک جو همواره سعی دارد در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت انجام می‌دهد.

در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، هماهنگی با مشتری جهت استرداد وج، جایگزین کردن کالای دیگر  ویا ثبت سفارش ایشان دراولین فرصت موجود شدن کالا و البته در این صورت اختلاف قیمت کالا محاسبه میگردد.

حتی پس از ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش به مشتری محفوظ است .

در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ فاکتور سفارش پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.

فروشگاه این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف سفارش‌ ‏گیری در سایت نماید و تمامی سفارش‌‏های ثبت شده که قبل از زمان توقف سفارش‌‏گیری انجام شده است، پردازش و ارسال خواهند شد . یدک جو این حق را دارد که تمام یا بخشی از محصولات خود را از سیستم فروش و ثبت سفارش به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا و غیره بدون اطلاع قبلی خارج نماید.

یدک جو در مواقعی که قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو را که در سایت عرضه شده اند، اشتباه و یا غیر واقعی درج کرده باشد ، این حق را دارد تا سفارش یا خرید انجام شده را لغو کرده و وجوه پرداختی توسط مشتری یا کاربر را در طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت به حساب بانکی معرفی شده توسط وی عودت دهد. در این شرایط تمامی مشتریان و کاربرانی که از سایت یدک جو خرید انجام می دهند از این مهم اطلاع داشته و این شرایط را می پذیرند و ادعایی نخواهند داشت.

مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند ، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی آدرس جدید را اعلام نمایند. یا اینکه از طریق ورود به حساب کاربری خود قبل از ثبت سفارش نسبت به تغییر آدرس و یا سایر مشخصات اقدام نمایند. در غیر اینصورت تاخیر و یا عدم دریافت سفارش به عهده مشتری می باشد.

پس از ثبت سفارش در سیستم به هیچ عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد در صورت نیاز به تغییر می باسیت سفارش لغو و مجددا با اطلاعات جدید ثبت شود.

امکان پرداخت درمحل برای سفارش ها وجود ندارد

نحوه ارسال و حمل و نقل

ما مفتخر هستیم با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های ارسال قطعات و لوازم یدکی در سرتاسر ایران اسلامی عزیز به کاربران خود این اطمینان را بدهد که کمترین هزینه ارسال را پرداخت می کنند.

ارسال سفارشات در تهران

ارسال تمامی سفارشات در تهران برای خریداران به صورت ذیل میباشد :

الف)  ارسال توسط پیک

ب)ارسال توسط پست

سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۴ در روزهای کاری هفته (شنبه تا پنجشنبه) ثبت گردند در همان روز ارسال می گردد.

سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۴ در روزهای کاری هفته ثبت گردند اولین روز کاری برای مشتریان ارسال می گردد.

ارسال سفارشات به شهرستان ها

ارسال سفارشات به شهرستان ها به صورت های ذیل انجام میگردد

ارسال توسط پست ویژه

پست ویژه خدمتی است سریع که محل تحویل مرسوله ، توسط مشتری تعیین و مراحل عملیاتی مربوط به آن بصورت خاص و ویژه ومدت زمان ارائه خدمت ( قبول و توزیع مرسوله ) در بازه های زمانی تعهد شده انجام می پذیرد.

ارسال سفارشات توسط پست ویژه پس از ثبت نهایی سفارش در سایت  قبل از ساعت ۱۰صبح در روزهای کاری ظرف حداکثر ۲۴ ساعت در اکثر نقاط کشور مرسوله به دست مشتری می رسد.

هزینه حمل توسط پست ویژه با درنظر گرفتن وزن قطعات و لوازم یدکی و بعد مسافت محاسبه می گردد و پس از تکمیل سفارش به مشتری ابلاغ میگردد در نتیجه بعد از تکمیل سفارش زمانی که کارشناسان یدک جو با شما تماس میگیرند لطفا با آنها در میان بگذارید.

* نکته مهم

بیمه مرسولات شکستنی جهت پرداخت غرامت مرسوله شکسته شده توسط پست به مشتری میباشد .

در مرحله آخر خرید قبل از تائید نهایی سفارش خود میتوانید گزینه بیمه شکستنی را انتخاب نمائید.

درصورتی که مشتری این گزینه را انتخاب نکند ، هیچگونه خسارتی بابت شکستگی سفارش به وی توسط فروشگاه پرداخت نخواهد شد.

ارسال توسط پست پیشتاز

پست پیشتاز برای ارسال سفارش‌هایی که آدرس آنها بغیر از تهران می باشد در نظر گرفته شده است.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری بعد از پردازش نهایی سفارش و تحویل به پست می باشد.

می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

خسارت در هنگام حمل و ارسال

کلیه قطعات و لوازم یدکی خودرو را با بسته بندی های مناسب و استاندارد به اداره پست تحویل می دهد.

مشتریان  در شرایطی می تواند از سرویس خسارت در حمل و نقل استفاده نماید که در زمان تحویل سفارش خود توسط مامور پست قطعه خریداری شده خود را به دقت بررسی نماید و در همان زمان در صورت مشاهده خرابی یا شکستگی این موضوع را در طی یک صورت جلسه با مامور پست تنظیم و قطعه و اصل فاکتور را به مامور پست تحویل دهد

* نکته مهم

بیمه مرسولات شکستنی جهت پرداخت غرامت مرسوله شکسته شده توسط پست به مشتری میباشد .

در مرحله آخر خرید قبل از تائید نهایی سفارش خود میتوانید گزینه بیمه شکستنی را انتخاب نمائید.

درصورتی که مشتری این گزینه را انتخاب نکند ، هیچگونه خسارتی بابت شکستگی سفارش به وی توسط فروشگاه پرداخت نخواهد شد.

شرایط گارانتی قطعات و لوازم یدکی

قطعاتی که دارای گارانتی می باشند شامل دریافت گارانتی از کارخانه تولید کننده و یا شرکت وارد کننده می باشند و مشتریان برای دریافت خدمات گارانتی می بایست به شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی مراجعه نمایند.

شرایط مرجوع نمودن کالا

تمامی قطعات و لوازم خودرو که در سایت ارائه شده است شامل شرایط فروش کالای مصرفی می باشند و خریدار نمی تواند امکان تست قطعه را داشته باشد.

لذا آن دسته از مشتریانی که سفارشات خود را پس از دریافت به دلیل انتخاب نادرست می خواهند مرجوع کنند ، در شرایطی که قطعات خریداری شده از بسته بندی خارج شده باشند امکان مرجوع کردن ندارند در غیر این صورت اگر بسته بندی قطعات باز نشده باشد خریدار می تواند با بر عهده گرفتن هزینه پست و هماهنگی با کارشناسان یدک جو نسبت به ارسال آن اقدام نمایند. بدیهی است که حداکثر تا ۶ روز کاری می توان قطعاتی را که پلمپ و بسته بندی آن دست نخورده باشد مرجوع یا تعویض نمود.

مشخصات فنی و محتوا

یدک جو تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع معتبر و شرکت های سازنده قطعات می نماید. با این وجود در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مقایرت آن با محصول دریافتی تنها راه استرداد محصول می باشد.

پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

شیوه ارزشیابی و تعیین قیمت

قیمت قطعات و لوازم یدکی با مشخصات فنی یکسان ولی با تولید کنندگان مختلف با درجه کیفیت های متفاوت را با قیمت های متفاوت در سایت ارائه می دهد.

قیمت های ارائه شده در سایت  بر اساس قیمت های خرده فروشی می باشد که غالبا توسط تولید کننده و یا تامین کننده آن به صورت مصوب تعیین شده است و یا بر اساس مدل و مشخصات مشابه در بازار قیمت گزاری می شود. کلیه قطعات و محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در سایت قیمت گذاری شده اند به این معنی که مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمی کند.

هزینه ارسال و بسته بندی با توجه به شرایط سفارش تعیین می گردد.

قیمت محاسبه شده برای سفارش در زمان ثبت سفارش مشخص می گردد به این معنی که اگر بعد از پردازش نهایی سفارش قطعات خریداری شده شامل تخفیف های تشویقی گردیدند، تغییر قیمتی در سفارش نهایی شده اعمال نخواهد شد.

برند

منحصراً فروشگاه مرکزی یدک جو در تهران شهرستان رباط کریم با نام تجاری میلادنور و سایت یدک جو خدمات خود را ارائه میدهد و لازم به ذکر است هیچگونه نمایندگی و شعبه ای جهت فروش و استفاده از برند یدک جو در ایران اسلامی عزیز وجود ندارد در صورت مشاهده مراتب به مراجع ذی صلاح قانونی ارجاع داده خواهد شد.

نحوه مراودات مالی و راه های پرداخت

پرداخت آنلاین

مشتریان یدک جو این امکان را دارند که با داشتن مشخصات ذیل نسبت به پرداخت مبلغ فاکتور خویش از طریق درگاه های اینترنتی که در سایت قرار دارند با داشتن اطلاعات ذیل اقدام نمایند:

لازم به ذکر است این امکان پرداخت باعث افزایش سرعت پردازش سفارش شما میگردد
۱- شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

۳- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۳٫ پرداخت کارت به کارت
مشتریان عزیز میتوانند تا هم از طریق اینترنت و هم از طریق تلفن بانک و هم از طریق مراجعه به دستگاه های عابر بانک (ATM) مبالغ فاکتور خویش را از کارت بانکی خود به شماره کارت بانکی یدک جو انتقال داده و کد رهگیری خود را در سایت وارد کرده تا تایید پرداخت انجام شود.
داشتن اطلاعات در موقع کارت به کارت لازم است
شماره ۱۲ رقمی روی کارت واریز کننده
شماره ۱۲ رقمی روی کارت دریافت کننده
نام و نام خانوادگی صاحب کارت و حساب

شماره کارت:

۵۰۵۸۰۱۱۲۱۴۷۴۷۵۳۴

به نام پوریا نوری